#1
OshaneThomas

αυτό το λήμμα είναι πλέον περίπου στις 35 οθονιές, και το πρόβλημα είναι ότι έκαστο κομμάτι πληροφορίας που περιέχει μπορεί να χαρακτηριστεί με οποιοδήποτε επίθετο ανάμεσα στο "τσεκαρισμένο" μέχρι "πλήρως για τον πούτσο".

δεν είναι βέβαια το μοναδικό παράδειγμα λίστας στο σάιτ που πέφτει θύμα της μάστιγας του μαξιμαλισμού. πχ τα διαφημιστικά μιμίδια / μιμήδια από χρήσιμο και αναγκαίο λήμμα έχουν καταλήξει μια λίστα από σλόγκαν των οποίων τα περισσότερα δεν ειπώθηκαν ποτέ έξω απ' τη διαφήμιση.

η διαφορά, όμως, είναι ότι πλέον έχουμε και φόρουμ, κάτι που υποτίθεται ότι έλειπε κ το αντικαθιστούσε η συζήτηση στα σχόλια.

κάτι πήγε να πει ο βίκαρ παραπάνω, αλλά έλα μωρ' νταξ ναούμ με τον κάθε μαλάκα. τι και που αν πεις "ο μαλάκας" το μυαλό κανενός μα ΚΑΝΕΝΟΣ στην ελλάδα δεν θα πάει ούτε πήγε ποτέ στον παπουτσή, βάλε κάνα σχόλιο να περάσει η ώρα. μήπως είμαστε και λεξικό δηλαδή; παράρτημα του παραπολιτικά τζηάρ είμαστε.

εγώ πάντως αν θέλω να περάσει η ώρα, γράφω κάνα ραπ.

#2
OshaneThomas

αυτό το λήμμα είναι πλέον περίπου στις 35 οθονιές, και το πρόβλημα είναι ότι έκαστο κομμάτι πληροφορίας που περιέχει μπορεί να χαρακτηριστεί με οποιοδήποτε επίθετο ανάμεσα στο "τσεκαρισμένο" μέχρι "πλήρως για τον πούτσο".

δεν είναι βέβαια το μοναδικό παράδειγμα λίστας στο σάιτ που πέφτει θύμα της μάστιγας του μαξιμαλισμού. πχ τα διαφημιστικά μιμίδια / μιμήδια από χρήσιμο και αναγκαίο λήμμα έχουν καταλήξει μια λίστα από σλόγκαν των οποίων τα περισσότερα δεν ειπώθηκαν ποτέ έξω απ' τη διαφήμιση.

η διαφορά, όμως, είναι ότι πλέον έχουμε και φόρουμ, κάτι που υποτίθεται ότι έλειπε κ το αντικαθιστούσε η συζήτηση στα σχόλ https://routerlogin.uno/ ια.

κάτι πήγε να πει ο βίκαρ παραπάνω, αλλά έλα μωρ' νταξ ναούμ με τον κάθε μαλάκα. τι και που αν πεις "ο μαλάκας" το μυαλό κανενός μα ΚΑΝΕΝΟΣ στην ελλάδα δεν θα πάει ούτε πήγε ποτέ στον παπουτσή, βάλε κάνα https://19216801.onl/ σχόλιο να περάσει η ώρα. μήπως είμαστε και λεξικό δηλαδή; παράρτημα του παραπολιτικά τζηάρ είμαστε.

εγώ πάντως αν θέλω να περάσει η ώρα, γράφω κάνα ραπ.

issue got solved

#3
shufenghanumn

thasnks for your great content! This is the first time I go to this blog and I learn much from your post! fnaf

#4
zeno15

Units with bound spells should never cost winds, in my opinion. It also goes against what we've seen in prior games, when we've had units with bound spells who never employed winds of magic.