#1
Galadriel

Η κατηγορία αυτή του φόρουμ είναι ευγενική προσφορά στην κοινότητα, αντί να σπαμάρουμε τα ορισμάκια. Δικό μας.

#2
Khan

Μπράβο! Χρειαζόταν...

#3
Khan

Μια ερώτηση: Υπάρχουν μήδια στο νέο σλανγκρ; Κι αν ναι, πώς τα βάζουμε;

#4
Galadriel

Την είχα και εγώ την απορία - μπορείς να βάλεις κατά τη σύνταξη του ορισμού σου, μέσα στο κείμενο χρησιμοποιώντας τα εργαλειάκια που σου διατίθενται. Αν εννοείς να βάζεις εκ των υστέρων πολυμέσο σε ορισμό άλλου ήδη αναρτημένου, μπορείς να το κάνεις με τη μορφή σχολίου - όχι όπως παλαιότερα πατούσαμε το "με media" :D

#5
Khan

Μπράβο, αυτό κατάλαβα κι εγώ.

#6
Khan

Ακόμη μια απορία έχω. Το Δημόσιο Πρόχειρο τι έγινε;

#7
Galadriel

Δεν έχει πια.

#8
patsis

Το δημόσιο πρόχειρο είναι ένα από τα στοιχεία με τα οποία θα εμπλουτιστεί το σάιτ στην επόμενη φάση της εξέλιξής του. Το περιεχόμενό του δεν χάθηκε αλλά έχει αποθηκευτεί - πλην όμως οι συντονιστές δεν έχουν πρόσβαση σε αυτό επί του παρόντος.

Αν θέλετε, μπορούμε να μεταφέρουμε μια τόσο χρήσιμη συζήτηση στο θέμα του φόρουμ με τίτλο "το νέο SLANG.gr" (ναι, ξέρω ότι είναι η δεύτερη μετακόμιση της κουβέντας αλλά θα αράξουμε κάπου, πού θα πάει!).

#9
Khan

Και, νομίζω ότι αυτή είναι η τελευταία απορία μου: Μπορεί να έχει κανείς φωτό άβαταρ (δική του, δηλαδή μη προεπιλεγμένη από το σάιτ) χωρίς να είναι ένα γκράβαταρ που τον ακολουθεί και σε άλλα μπλογκς, σάιτς κτλ;

#10
titos

Μέσα στο gravatar μπορείς να ορίσεις περισσότερες από μία διευθύνσεις email, με το δικό της avatar η καθεμία.

#11
patsis

Το θέμα "γενικές συζητήσεις" σε σχέση με τα πιο εξειδικευμένα θέματα των άλλων νημάτων μου θυμίζει λίγο το λήμμα γαμείς καθόλου;

#12
vikar

#13
patsis

#14
gaidouragathos

Α ρε πάτσις, με συγκίνησες πάλι, ατιμούλικο.

#15
patsis

:-)

#16
deinosavros

Γειά σου γαδαράγκα :-)

#17
klitemnistra

σας ηρθε και σας σπαμ πιέμ απο την justbaby555?

#18
patsis

Όχι αλλά θα ενημερώσω το κατάλληλο άτομο να τσεκάρει.

#19
iron

όι.

#20
σφυρίζων

Οσκε.