#21
vikar

Εγώ μπορώ. Έχουν κι' άλλοι το ίδιο πρόβλημα;

#22
vikar

Άν δεν βλέπεις πάντως κάτι, ίσως είναι το κουμπάκι «Διαγραφή» δεξιά σε κάθε εγγραφή, η οποία φαίνεται αχνά.

Για να τονιστεί το κουμπάκι, σύρε πάνω του το δείκτη του ποντικιού.

#23
σφυρίζων

Λοιπόν, πατώντας το σχετικό κουμπάκι,σχετικό κουμπάκι, δεν εμφανίζεται κουμπάκι διαγραφής.

Αν όμως το "ανοίξω ως νέο Tab", τότε φαίνεται.

#24
patsis

Η επικεφαλίδα "Το πρόχειρό μου" κρύβει link.

#25
σφυρίζων

ΟΚ το'πιασα, θένκια.

#26
deinosavros

Ασχετο: Η καταγραφόμενη ώρα ανάρτησης ορισμών, σχολίων κλπ είναι ώρα Ρεϋκιαβίκ ή κάτι τέτοιο πρωτοποριακό?

#27
titos

Είναι UTC, δηλαδή πες GMT.

#28
soulto

Από χθες κάτι έγινε και το κουμπί με το κουδούνι "ειδοποιήσεις" δεν λειτουργεί. Τί να κάνω γιατρέ μ';
Είναι κόκκινο, δείχνει 1 και άμα το πατήσεις, το σκέεεεεεεεεεεεεεεεεεεφτεται..............

#29
vikar

Επιβεβαιώνω. Και το δικό μου κουδούνι σκεφτικό. (Λές να κάνουν τα κουδούνια απεργία απο χθές;)

#30
vikar

Όκ κέικ, άρα είτε έχεις ειδοποίηση είτε όχι, άμα κλικάρεις εκεί λουπάρει στο έτσι:
και λουπάρει και λουπάρει και λουπάρει...

#31
vikar

Τί εγινε ρε παιδιά; εισακουστήκαμε πρίν κάν βήξει ο ψάλτης; (σε μένα τώρα δουλεύει)

#32
soulto

ακριβώς!

#33
vikar

Όκ κέικ, και καπάκι μάινορ μπάγκ, οτι αφότου έσβησα τα πειραματικά σχόλια στο μπλαμπλαδίζω, συνεχίζουνε να εμφανίζονται στη Δραστηριότητα.

#34
σφυρίζων

Στην "περίοδο χάριτος" για την διόρθωση ορισμού δεν υπάρχει δυνατότητα διόρθσης λαθών στο όνμα του λήμματος. Εκτώς κι εάν έχω πάλι στραβομάρα.

#35
σφυρίζων

Καταλάθος δημοσίευσα κάποιο κενό σχόλιο (εδώ). Το παλιό σάη αν θυμάμαι καλά σε τέτοιες περιπτώσεις έβγαζε προειδοποιητικό warning τ. "πας καλά ρε μεγάλε, τι πας να κάνεις..." μάλλον θα βοηθούσε κι εδώ.

#36
titos

Ναι προς το παρόν δεν υπάρχει δυνατότητα διόρθωσης του λήμματος.

Όσο για το σχόλιο, έπαθε κοκομπλόκο με τη φατσούλα που είχες βάλει μετά από λινκ!

[κείμενο][1] :Ρ

  [1]: http://www.example.com

Μπερδεύτηκε με το πρώτο [1] : που παραπέμπει στη σύνταξη λινκός (όπως το δεύτερο). Το διόρθωσα χειροκίνητα. :)

#37
σφυρίζων

Θένκια, αισθάνομαι κάπως όταν διαπράττω λάθη που ούτε καν καταλαβαίνω :p

Α και μια άλλη πρόταση (για την οποία προβλέπω ότι θα δεχθώ άγριο shrapnel). Τι θα έλεγες να σκεφτούμε / σχεδιάσουμε σλανκοemoticons για το φόρουμ και τα σχόλια;

#38
σφυρίζων

Μερικά κείμενα με italics "χάθηκαν στην μετάφραση" κατλα την μετάβαση παλαιοσλάνγκρρ => νεοσλάνγκρρ.

Πιχί:

εμείς λέγαμε: [I]φτάσαμε φτάσαμε φασολάδα βράσαμε[/I]

Ιρονίκ, εδώ

#39
vikar

Ναί ρε γαμώτ'. Οφείλονται απ' ότι παρατήρησα είτε σε αλλαγή αράδας εντός πλαγίων, είτε σε κουλό κώδικα απο πλευρά του καταχωριστή, ξερωγώ, brf[i] dsg[/i]sth αντί για brf [i]dsg[/i] sth, κάτι τέτοια (που είχαμε με το τσουβάλι). Αυτά με το χέρι και με τον καιρό, τουλάχιστον για τους ορισμούς, και δευτερευόντως και για σχόλια.

#40
σφυρίζων

Όταν ξεκινάς μια πρόραση με χάσταγκ, το χάσταγκ δεν φαίνεται και η πρόταση εμφανίζεται με τεράστια φόντς.

Κάπως έτσι.